Zvyšte tržby a zisk svého Shoptet e-shopu

Nespoléhejte pouze na své pocity, ale podložte svá důležitá rozhodnutí daty. Využijte k tomu Keboolu a Datalook, kteří vám používání dat v každodenním životě usnadní. Právě teď je ideální čas k tomu, abyste se na data svého e-shopu podívali a po jejich důkladné analýze se začali připravovat na nadcházející vánoční sezónu.
Zanalyzovat Shoptet e-shop ZDARMA
Základní přehledy a reporty vám poskytneme zdarma a můžete si je dokonce i sami upravovat. Pokud byste ale data chtěli využívat intenzivněji, kontaktujte naši podporu nebo některého z našich partnerů.

Co je nutné k tomu, abyste mohli analytiku získat?

S pomocí aplikace Datalook stáhneme data z vašeho Shoptetu, Sklik účtu, reklamního Google účtu a reklamního účtu vašeho Facebooku. Provedeme na nich v Keboole transformace a následně si je budete moci prohlédnout v aplikaci PowerBI.
Krok po kroku jak na to

Co vše vám Keboola a Datalook po nastavení umožní?

Optimalizovat
zásoby

Optimalizace skladových zásob vede ke zlepšení vaší peněžní bilance. Zjistěte, které výrobky jsou nad zásobě (a blokují tak vaše cash flow) a kterých výrobků je na skladě málo, což vytváří riziko, že vám dojdou a vaši zákazníci je budou nakoupí u konkurence.

Zrevidovat vaší
cenovou strategii

Porovnávejte své ceny s cenami konkurence v reálném čase a automaticky. Zkontrolujte svou cenovou pozici na trhu a zjistěte, zda jsou vaše ceny optimální. Snadno analyzujte, co se stane, pokud zvýšíte nebo snížíte své ceny.

Segmentovat
zákazníky

Pochopte chování svých zákazníků. Využijte analýzu RFM ke zvýšení efektivity svého marketingového úsilí. Snadno tak budete moci odměňovat své nejlepší zákazníky a předkládat jim personalizované nabídky.
500+
Optimalizovaných e-shopů
250+
Datových integrací
0 CZK
Zdarma

Keboole důvěřují i tyto společnosti

erste logo
Bata logo
mall group logo